Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 17 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Pierwszy wypadek

W nocy zdarzył się pierwszy w tym roku na terenie powiatu łomżyńskiego i miasta Łomży wypadek drogowy. Dwadzieścia minut przed północą na drodze Piątnica - Jeziorko samochód marki Volgswagen Passat wypadł z drogi na jednym z jej łuków, wpadł do rowu i koziołkował. Jak informuje Piotr Jarominiak naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Łomży przyczyną wypadku była nadmierna prędkość. Samochodem podróżowało dwoje 23-latków. Kierowca – mężczyzna wyszedł z niego bez szwanku, a pasażerka z doznanymi obrażeniami ciała trafiła do szpitala, który po kilku godzinach opuściła na własne żądanie.

Policjanci ostrzegają, że warunki jazdy są trudne, a nadmierna prędkość może doprowadzić do tragedii.
Dodajmy jeszcze, że od początku roku w samej Łomży odnotowano 13 zdarzeń drogowych. W większości były to stłuczki. Policjanci zalecają kierowcom „mieć oczy z przodu i z tyłu głowy”. Najczęściej bowiem w tym roku zdarzają się najechania na tył zatrzymujących się przy skrzyżowaniach pojazdów.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę