Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

W Łomży najłatwiej zdać na prawo jazdy

Według statystyk jest jednym z najlepszych w Polsce jeżeli chodzi o procent osób, które zdają egzamin. "Jest także podlaskim liderem w liczbie egzaminów na prawie wszystkie kategorie. Konsekwencją tego jest wysokie miejsce w porównaniu wszystkich ośrodków w Polsce. Jeżeli chodzi o procent zdających egzamin Łomża zajmuje drugie miejsce kraju. Prawie 43 procent osób, które starają się o prawo jazdy kategorii B zdobywa ten dokument. Lepsza jest tylko Ostrołęka - tam udaje się to 46 procentom zdających" - mówi dyrektor WORD, Mirosław Oliferuk.

Łomżyński Ośrodek przeprowadza także najwięcej w Polsce egzaminów teoretycznych na prawo jazdy kategorii T, czyli na traktor. Jeżeli chodzi o sprawdzian praktyczny w tej kategorii spada na drugie miejsce, ale i tak egzaminów jest ponad pół
 tysiąca rocznie.
 
Najważniejsza jest jednak kategoria B, czyli na samochody osobowe. Jak przyznaje dyrektor Mirosław Oliferuk tak wysoki
 odsetek zdających do zasługa infrastruktury WORD i kadry, ale przede wszystkim rozwiązań komunikacyjnych w Łomży. "Nie trzeba porównywać Łomży do Warszawy, wystarczy do Białegostoku. Dlatego w naszym mieście może być łatwiej zdać egzamin w ruchu. Chociaż trzeba pamiętać, że kandydat na kierowcę i tak musi zrealizować wszystkie zadania, które
 są w instrukcji egzaminowania. A te, tak jak egzaminy teoretyczne i na placu, są takie same w całej Polsce".

Pozostałe podlaskie WORDy w kategorii osób, którym udało się zdać egzamin zajmują: suwalski - 3, i białostocki - 23 miejsce. Porównanie zostało opracowane według danych za 2011 rok.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę