Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 17 czerwca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Znana łomżyńska drużyna harcerska została rozwiązana

Jedna z najbardziej aktywnych łomżyńskich drużyn harcerskich "Ptaki Ptakom" została rozwiązana. Taką decyzję specjalnym rozkazem wydała komendantka Hufca ZHP w Łomży, Dorota Górska. Według niej prowadzący drużynę Krzysztof Pyczot nie wypełnia statutowych obowiązków, nie odprowadza składek, a jego podopieczni nie złożyli przyrzeczeń harcerskich.

Tymczasem według komendanta Chorągwi Białostockiej ZHP Andrzeja Bajkowskiego, sprawa, mimo wydanego rozkazu nie jest jeszcze przesądzona. Ma on nadzieję, że drużyna nadal będzie normalnie funkcjonować, a Krzysztof Pyczot wciąć będzie jej drużynowym, bo przez 30 lat zrobił bardzo dużo dobrego.

28 kwietnia w komendzie hufca w Łomży odbędzie się spotkanie na ten temat.Komendant Andrzej Bajkowski podjął się mediacji w tej sprawie, bo jak mówi, drużyna Ptaki Ptakom ma długoletnią tradycję.

Komendantka łomżyńskiego Hufca, Dorota Górska i drużynowy, Krzysztof Pyczot na prośbę komendanta Chorągwi Białostockiej nie komentują tej sprawy.

210521023159.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę