Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

W Szepietowie powstanie 50 nowych miejsc pracy

Duże szanse na znalezienie zatrudnienia mają ostatnio młodzi ludzie w powiecie wysokomazowieckim. Około pięćdziesięciu nowych miejsc pracy powstanie w Szepietowie w pierwszym kwartale tego roku - zapewniają władze spółki MNI (dawniej Szeptel). W miejscowości, w której spółka ma siedzibę powstało w ubiegłym roku Call Center .Zatrudnienie znalazło tam 46 osób skierowanych przez Powiatowy Urząd Pracy. Teraz - po rozbudowie placówki świadczącej telefoniczną pomoc abonentom niezależnego operatora - MNI obiecuje zatrudnienie drugiej, co najmniej tak samo licznej grupy młodych ludzi.

Także kilkadziesiąt osób znalazło podobną pracę w samym Wysokiem Mazowieckiem - poinformowała kierownik Powiatowego Urzędu Pracy. Swoją działalność, a tym samym zatrudnienie pracowników zwiększyła firma zajmująca się telemarketingiem, w której znalazło ostatnio pracę dwadzieścia osób i niewykluczone, że przyjmowani bedą następni.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę