Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Real w Łomży w tym roku?

- W 2012 roku otworzymy jeden hipermarket w Łomży – mówiła portalowi portalspozywczy.pl Agnieszka Łukiewicz-Stachera, rzecznik prasowy sieci Real Polska. Hipermarket w Łomży byłby 55. tej sieci w Polsce.

Sieć Real ma w Polsce hipermarkety w 36 miejscowościach, w 14 województwach. Ten, który byłby w Łomży miałby znajdować w Centrum Handlowym Galeria Narew, które planowane jest na terenach po byłych Zakładach Przemysłu Bawełnianego „Narew”. Prace nad nim ruszyły pod koniec ubiegłego roku. Zimą je przerwano, a ekipy budowlane jeszcze nie powróciły na plac budowy.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę