Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Kardiochirurdzy docenili Prezesa Spółdzielni Mleczarskiej MLEKOVITA

Białostockie Stowarzyszenie Przyjaciół Kardiochirurgii odznaczyło honorowym wyróżnieniem Dariusza Sapińskiego, prezesa Spółdzielni Mleczarskiej MLEKOVITA z Wysokiego Mazowieckiego. Wyróżnienie przyznano mu m.in. za propagowanie zdrowego stylu życia, poprzez prowadzenie kampanii zachęcającej do spożywania mleka i jego przetworów. MLEKOVITA współpracuje z Towarzystwem Przyjaciół Kardiochirurgii od ponad roku, ponieważ chce mieć swój udział w kształtowaniu świadomości dobrych nawyków żywieniowych i zdrowia Polaków.


Czerwone serduszko z rekomendacją TPK widnieje na produkowanych przez Spółdzielnię z Wysokiego serkach homogenizowanych "Darek", trafiających na rynek polski i na eksport, m.in. do USA, Czech i Słowacji. Serki, które zawierają naturalne owoce i pozbawione są konserwantów, otrzymały wiele prestiżowych wyróżnień, m.in. tytuł i certyfikat "Najlepsze w Polsce" przyznany w konsumenckim konkursie jakości produktów.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę