Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Właściciel producenta płyt meblowych Grajewo - spółka Pfleiderer AG prawdopodobnie ogłosi upadłość

Niemiecki właściciel producenta płyt meblowych Grajewo - spółka Pfleiderer AG szykuje się do złożenia wniosku o ogłoszenie upadłości - informuje Rzeczpospolita. Nie wszyscy wierzyciele spółki zgadzają się na realizację planu naprawczego. Zgodnie z postanowieniami postępowania układowego mieliby zadowolić się spłatą połowy długów, czyli miliarda 400 mln euro. Przedstawiciele niemieckiego koncernu zapewniają, że ewentualne złożenie wniosku o upadłość i jej ogłoszenie nie wpłynie bezpośrednio na działalność producenta płyt Grajewo.

W ocenie ekspertów w krótkim terminie upadłość spółki Pfleiderer AG, nie wpłynie na polską firmę. Ich zdaniem jednak - w dłuższej perspektywie udziały należące do większościowego akcjonariusza zostaną zapewne sprzedane.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę