Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Gaz w szkole

Nie powiodła się próba przedłużenia świątecznej przerwy w szkole podstawowej w Klukowie w powiecie wysokomazowieckim. Rano jeden z uczniów rozpylił tam gaz. Z budynku ewakuowano ponad 170 osób. Na szczęście nikt nie ucierpiał. Natychmiast otwarte zostały wszystkie drzwi i okna w szkolnym budynku. Gaz szybko wywietrzał, obecnie zajęcia odbywają się już normalnie. Wiadomo już, który z uczniów dopóścił się chuligańskiego wybryku i jakiej substancji użył - poinformował zastęcpa komendanta powiatowego policji w Wysokiem Mazowieckiem, podinspektor Stanisław Leszczyński.

Najprawdopodobniej odpowie on przed sądem dla nieletnich, ale decyzja w tej sprawie jeszcze nie zapadła.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę