Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Można już zgłaszać wnioski o płatności obszarowe

80 tysięcy podlaskich rolników może od 15 marca składać wnioski o płatności obszarowe za 2012 rok. Mają na to dokładnie 2 miesiące. Po tym terminie wnioski będą przyjmowane jeszcze do 11.czerwca, jednak za każdy dzień opóźnienia kwota płatności będzie zmniejszana - o 1 procent za każdy dzień roboczy spóźnienia.

Podobnie jak w ubiegłym roku nie wszyscy rolnicy muszą sprawdzone i uzupełnione wnioski składać w biurach powiatowych Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Ci, którzy mają nadany login i hasło mogą zrobić to w formie elektronicznej, za pośrednictwem internetu.

Nowością w tegorocznej kampanii jest to, że rolnicy, których wnioski nie zawierają żadnych błędów i nie budzą wątpliwości, nie otrzymają, jak to miało miejsce w poprzednich latach, pisemnej decyzji, a od razu przelew płatności na konto.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę