Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dn. 12.03.2012-Brześć 26.04.2012

 

Konsulat Generalny Republiki Białoruś w Białymstoku informuje, iż w dniu 26.04.2012r. odbędzie się otwarcie XIV Międzynarodowej Wielobranżowej Wystawy – Jarmarku „Brześć. Wspólnota 2012” i V Brzeskiego Forum Inwestycyjnego.

Wystawa „Brześć. Wspólnota 2012” jest największym regionalnym przedsięwzięciem na terenie Białorusi, gdzie eksponowane są towary i artykuły konsumpcyjne, produkcja wytwórczo- technicznego przeznaczenia, przemysłu spożywczego.

Pytania należy kierować do Działu Gospodarki Brzeskiego Obwodowego Komitetu Wykonawczego tel. +375 162 23 41 96; +375 162 23 46 21.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.brest-region.by

Z poważaniem

Kierownik Obsługi Biura

Edyta Gawrych

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę