Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Spacer

Ta panorama zapada w pamięć,wspaniała z różnych punktów widzenia: wieża ciśnień nad charakterystyczną zabudową, skarpa zwieńczona Klasztorem O.O. Kapucynów, fantazyjny zakręt Narwi z plażą miejską. W pamięci jednego pokolenia łomżan pozostały w tym miejscu aż 4 mosty - w tym dwa drewniane. Jak były łączone podpory powojennego drewnianego mostu -widać na tym zdjęciu. Prosta, przy tym bardzo fotogeniczna konstrukcja, stanowiła szansę dla wybrednego pejzażysty. Aż połowę kadru musiała zająć dla zrównoważenia pustej plamy nieba. Ciemniejsza część z fragmentem mostu, choć dominuje jest tylko dodatkiem i jakby obramowaniem dla panoramy miasta w głębi starannie skomponowanej fotografii.

Bolesław Deptuła
wt, 06 marca 2012 14:44
Data ostatniej edycji: pt, 09 marca 2012 10:59:16

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę