wtorek, 31 marca 2020 napisz DONOS@
200316011340.png

Apel Biskupa Stanisława Stefanka

"O serce wrażliwe i hojną dłoń gorąco proszę" - tak Biskup Łomżyński Stanisław Stefanek zwrócił się do duszpasterzy Diecezji Łomżyńskiej. Biskup zaapelował o zorganizowanie zbiórki przy świątyniach w niedzielę 9 stycznia 2005 roku. Pieniądze mają być przekazane na pomoc ofiarom tragicznych wydarzeń w południowo-wschodniej Azji. Biskup przyłączył się tym samym do apelu przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski, który zaapelował, aby 9 stycznia zbiórki odbyły się w całej Polsce.

J.E. Ks. bp Stanisław Stefanek
Biskup Łomżyński
J.E. Ks. bp Stanisław Stefanek Biskup Łomżyński
Zebrane ofiary będą przekazywane na konto Caritas Polska. Pieniądze te są przeznaczane na zakup niezbędnych artykułów, w tym żywności, lekarstw i środków higienicznych.

Liczba śmiertelnych ofiar trzęsienia ziemi i fal tsunami w Azji Południowej i Południowo-Wschodniej przekroczyła 165 tysięcy.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę