Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Apel Biskupa Stanisława Stefanka

Główne zdjęcie
J.E. Ks. bp Stanisław Stefanek Biskup Łomżyński

"O serce wrażliwe i hojną dłoń gorąco proszę" - tak Biskup Łomżyński Stanisław Stefanek zwrócił się do duszpasterzy Diecezji Łomżyńskiej. Biskup zaapelował o zorganizowanie zbiórki przy świątyniach w niedzielę 9 stycznia 2005 roku. Pieniądze mają być przekazane na pomoc ofiarom tragicznych wydarzeń w południowo-wschodniej Azji. Biskup przyłączył się tym samym do apelu przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski, który zaapelował, aby 9 stycznia zbiórki odbyły się w całej Polsce.

Zebrane ofiary będą przekazywane na konto Caritas Polska. Pieniądze te są przeznaczane na zakup niezbędnych artykułów, w tym żywności, lekarstw i środków higienicznych.

Liczba śmiertelnych ofiar trzęsienia ziemi i fal tsunami w Azji Południowej i Południowo-Wschodniej przekroczyła 165 tysięcy.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę