Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Śmiertelenie pobity

53-letni Waldemar S. z podłomżyńskich Kupisk usłyszał prokuratorski zarzut pobicia ze skutkiem śmiertelnym 52-letniego Henryka J. - mieszkańca Kupisk. Ciało mężczyzny znaleziono w jednym z tutejszych domów w ubiegłym tygodniu. Sąd na wiosek prokuratury zdecydował o trzymiesięcznym tymczasowym aresztowaniu Waldemara S., który już wcześniej był karany.

Do zdarzenia doszło w ubiegły wtorek 21 lutego. Około 18.00 w jednym z domów w Kupiskach znaleziono ciało mężczyzny. Jeszcze tego samego dnia zatrzymano dwóch braci Waldemara i Eugeniusz S. - właścicieli domu. Po wstępnym zbadaniu sprawy zarzuty pobicia ze skutkiem śmiertelnym prokurator postawił Waldemarowi S. Jak podaje prokurator Maria Kudyba, rzecznik prasowy Prokuratury w Okręgowej w Łomży to on miał brutalnie pobić Henryka J.
- Ciosy zadawane rękami i nogami po głowie i tułowiu spowodowały liczne obrażenia, które doprowadziły do zgonu mężczyzny. - mówi prokurator.
Mężczyzna miał liczne obrażenia głowy i m.in. połamane kilka żeber.. Jak podaje prokurator podczas spotkań w domu w którym doszło do śmiertelnego pobicia nie stroniono od alkoholu.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę