Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

W Łomży po 8 latach powstanie budynek komunalny

Jedną z największych i najważniejszych inwestycji w Łomży w przyszłym roku będzie budowa pierwszego po ośmiu latach budynku komunalnego. Na mieszkania komunalne w Łomży oczekuje ponad 800 osób, z tego 62 znajdują się na liście przydziału utworzonej już w 1992 roku. Będą one miały pierwszeństwo przy rozdziale lokali w nowym 3 piętrwoym budynku, którego realizacja rozpocznie się przy ul. Przykoszarowej. Na nowe mieszkania okresowo mogą liczyć także lokatorzy zajmujący obecnie mieszkania przeznaczone do szybkiego remontu i modernizacji. Dotyczy to m.in. lokatorów z kamienicy przy ul. Sienkiewicza, nie remontowanej od wielu lat.


Władze Łomży zapisały w przyszłorocznym budżecie 100 tys. złotych na opracowanie dokumentacji oraz milion złotych na realizację inwestycji. Ubiegać sie będzie także o dotację rządową na wsparcie budownictwa socjalnego. Zdaniem prezydenta Jerzego Brzezińskiego, władze miasta będą dążyć do tego, by w ciągu każdego roku oddawać do użytku choćby tylko jeden nowy budynek komunalny.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę