Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Trochę cieplej...

Dziś mróz ma być nieco lżejszy niż ostatnimi czasy. W ciągu dnia temperatura maksymalna według synoptyków w tej części kraju wyniesie ok. -12°C. Jutro ma być jeszcze cieplej temperatura maksymalna od -9°C do -7°C. Niestety tendencja nie jest stała. Od środy podobno czeka nas kolejna fala mrozów.

Nawet na długoterminowych – 16 dniowych – prognozach meteo nie widać końca zimy. Niemal przez cały czas prognozowane są kilkunastostopniowe mrozy. W nocy temperatury mogą spadać znacznie poniżej -20°C, i tylko sporadycznie ma się ocieplać do -7°C -8°C. Pierwsze takie „ocieplenie” już jutro. W Łomży w najcieplejszym momencie dnia jutro ma być właśnie tylko -7°C. Niestety przy wietrze wiejącym z północnego-wschodu temperatura odczuwalna ma będzie znacznie niższa - ok. -17°C.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę