Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Podlaski Urząd Skarbowy w Białymstoku zablokował konta Zakładów Bawełnianych Zamtex w Zambrowie

Jak powiedział Radiu Białystok naczelnik Urzędu Edward Kossakowski - powodem jest wieloletnie zadłużenie przedsiębiorstwa. Problemy finansowe Zamtexu rozpoczęły się na przełomie roku 2000 i 2001. Zaległości z tytułu niepłaconych podatków były już wówczas dość duże, naczelnik nie chciał jednak podać dziś ich wysokości, zasłaniając się tajemnicą skarbową. Dodał jednak, że Urząd Skarbowy rozumiejąc trudną sytuację przedsiębiorstwa, doprowadził m.in. do uregulowania należności siegających 3,8 mln złotych w formie przeniesienia własności w zamian za nieruchomości. Stsoowano także inne formy pomocy przedsiębiorstwu. Mimo tego miesięczne raty, do tej pory nie były regulowane.


Zdaniem burmistrza Zambrowa, decyzja podlaskiego Urzędu Skarbowego jest początkiem poważnych kłopotów finansowych zambrowskiego przedsiębiorstwa, zatrudniającego obecnie około 600 osób.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę