Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Wójt Piątnicy uniewinniony

Sąd Rejonowy w Łomży drugi raz uniewinnił wójta Piątnicy od zarzutów o przekroczenie uprawnień. Prokurator ponownie odwołał się od tego orzeczenia.

Sprawa trwa od 2006 roku, a więc dłużej niż funkcjonuje hala sportowa, której dotyczy. Wójta oskarżono o przekroczenie uprawnień podczas tej inwestycji, a dokładniej o to, że po upadku firmy, która budowała halę, wójt zadecydował o jej dokończeniu dodatkowo płacąc podwykonawcom, z którymi inwestor nie rozliczył się finansowo.

Ostatecznie kosztem dodatkowych 200 tys. zł. hala została oddana do użytku, a wójt rozpoczął "wędrówkę" po sądach.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę