Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Swięta na polskich drogach mijają spokojnie - ocenia policja

Mimo stosunkowo niewielkiej liczby wypadków, zatrzymano już ponad 600 nietrzeźwych kierowców. Na Podlasiu warunki jazdy miejscami nie są najlepsze, ale nie było dziś żadnego wypadku, wczoraj na lokalnej drodze Zabiele - Ptaki koło Kolna nissan primera poptrącił jadącego drogą 39-letnigo rowerzystę, który zginął na miejscu. Prawdopodobnie do wypadku doszło z winy rowerzysty. Było także w naszym regionie kilka kolizji, samochody wpadały też do rowów, ale nic poważnego nikomu się nie stało. Policja apeluje do kierowców o ostrożność i dostosowanie prędkości do zmieniających się warunków na drogach.


Choć policja nie prowadzi w dni świąteczne żadnej ogólnopolskiej akcji, ale trwają wzmożonych kontrole na drogach krajowych, wjazdowych i wyjazdowych z miast. Policjanci zwracają szczególną uwagę na nietrzeźwych kierowców, przekraczanie prędkości, niedozwolone wyprzedzanie i stan techniczny samochodów. Sprawdzają też, czy wszystkie osoby podróżujące mają zapięte pasy i czy dzieci przewożone są w fotelikach.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę