Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Paczki dla ubogich

Kuchnia Caritas w Łomży wydała świąteczne paczki żywnościowe dla 150 najbiedniejszych rodzin z Łomży. Zawartość uzależniona była od liczby osób w rodzinie, ale w każdej paczce była mąka, olej, cukier, makaron, chleb i inne artykuły żywnościowe. Dziś dyrektor łomzyńskiej Caritas, ks. Wojciech Zyśk zaprasza na godz.16:00 wszystkich bezdomnych i biednych na Wigilijną Wieczerzę. Odbędzie się ona w siedzibie kuchni przy ul. Giełczyńskiej 20. Przygotowano miejsca dla około 60 osób.


Nieco wcześniej, bo już o godz.10:00 na Wigilię zaprasza wszystkich biednych, bezdomnych i podopiecznych Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Łomży. Przybędzie prawdopodobnie ponad 140 osób, które spożywać będą tradycyjne potrawy wigilijne. Oczywiście - nie zabraknie opłatka.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę