Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Świąteczne życzenia biskupa łomżyńskiego

Główne zdjęcie
J.E. Ks. bp Stanisław Stefanek Biskup Łomżyński

„Zbliżam się w pokorze i niskości swej…” - takimi słowami liturgicznego hymnu wypowiadamy naszą cześć wobec Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie. W czasie świąt Bożego Narodzenia oddajemy pokłon Dzieciątku w Stajni Betlejemskiej, Narodzonemu z Maryi Dziewicy, Zbawicielowi Świata, który na Krzyżu wypowiedział do końca miłość ku nam i ustanowił sakramentalny znak swojej obecności – Chleb eucharystyczny.

Stajemy przed Świętą Rodziną, Nowonarodzonemu na rękach Jego Matki mówimy: „Zbliżam się w pokorze i niskości swej, wielbię Twój majestat skryty w Hostii tej.”
Na dni świąteczne wszystkim moim Braciom i Siostrom, wraz z Księdzem Biskupem Tadeuszem ślę najlepsze życzenia i z serca błogosławię.

+ Stanisław Stefanek TChr
Biskup Łomżyński
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę