Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dn. 21.11.2011-seminarium Ryzyko kursu walutowego... 23.11.2011r.

 

Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego wraz z „DMK” Sp. z o.o. zapraszają Państwa do uczestnictwa w seminarium informacyjnym:

Ryzyko kursu walutowego w mojej firmie.

Zarządzanie ryzykiem walutowym w kontekście handlu w Unii Europejskiej”

Seminarium informacyjne skierowane jest do właścicieli, kadry zarządzającej i pracowników mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Seminarium informacyjne odbędzie się:

23 listopada 2011 r. (środa) – Białystok, RCS Sp. z o.o., ul. Spółdzielcza 8

Seminarium skierowane jest zarówno do eksporterów, jak też do importerów, którzy widzą konieczność wdrożenia prawidłowych zasad zarządzania ryzykiem tak, aby nie ponieść dotkliwych strat zarówno przy silnym osłabieniu złotego, jak też przy silnym jego umocnieniu.

Seminarium ma charakter bardzo praktyczny na podstawie rzeczywistych zdarzeń gospodarczych zaistniałych w przedsiębiorstwach w ostatnich 5 latach.

Seminarium będzie także doskonałą okazją do przedyskutowania bieżącej sytuacji na rynku walutowym oraz propozycji podjęcia – w obecnych warunkach rynkowych – działań zmierzających do efektywnego zabezpieczenia się przed ryzykiem kursowym za pomocą tradycyjnych narzędzi.

W załączeniu znajduje się karta zgłoszenia uczestnictwa w seminarium informacyjnym.

Kartę zgłoszenia udziału w seminarium informacyjnym prosimy przesłać faxem na numer (085) 740 86 85, e-mailem: maksimowicz@pfrr.pl lub pocztą (Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego, ul. Starobojarska 15, 15-073 Białystok) na załączonym formularzu do dnia 21.11.2011. W karcie zgłoszenia proszę wpisać osoby, które wezmą udział w seminarium informacyjnym (max. 3 osoby z firmy).

Uczestnictwo w seminarium informacyjnym jest bezpłatne. Seminarium informacyjne organizowane jest w ramach projektu „Enterprise Europe Network Wsparcie dla biznesu w zasięgu ręki” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej i budżetu państwa. Ilość miejsc ograniczona (20 miejsc). O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w seminarium informacyjnym.

 

 

 

Z poważaniem

Kierownik Obsługi Biura

Edyta Gawrych

 

Załączniki

Edyta Gawrych
pon, 21 listopada 2011 11:08
Data ostatniej edycji: pon, 21 listopada 2011 11:13:35

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę