Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 13 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Pożar w stolarni niedaleko Łomży

Na ponad 400 tysięcy złotych oszacowano wstępnie straty po pożarze stolarni w Jeziorku koło Łomży. Pożar wybuchł przed 4-tą w hali produkcyjnej przeznaczonej do montażu mebli. Składane tam były drewniane komody i szafki. Spłonęło pół hali produkcyjnej . Pożar zniszczył prawie połowę murowanego obiektu o łącznej powierzchni 2 tys. metrów kwadratowych.


W akcji brało udział 25 strażaków i 8 samochodów gaśniczych. Dogaszanie pożaru trwało do rana. Na razie nieznana jest przyczyna pożaru.
210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę