Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Betlejemskie światełko w Łomży

Na Rynku Starego Miasta w Łomży zabłyśnie dziś Betlejemskie Światło Pokoju. W tym roku komenda hufca postanowiła zorganizować w centralnym punkcie miasta, przed ratuszem, u stóp prawie 20-metrowej choinki spotkanie, podczas którego od przyniesionej właśnie do Łomży z Betlejem iskry zapłonie wielkie harcerskie ognisko, z którego każdy będzie mógł sobie zabrać świateło do domu.

Zbiórka łomżyńskich harcerzy rozpoczyna się o już 15.30, a ognisko zapłonie pół godziny potem. Odbędzie się okolicznościowa gawęda harcerska, uczestnicy uroczystości podzielą się opłatkiem, a potem rynek wypełni się kolędami.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę