Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

W przyszłym roku powstanie Fundacja Zielone Płuca Polski

Dziś po południu w Ministerstwie Ochrony Środowiska w Warszawie zostanie podpisane Porozumienie Zielone Płuca Polski. Uroczystość jest uhonorowaniem ważnych działań na rzecz ochrony środowiska w Polsce. Godny podkreślenia jest fakt, iż inicjatorem tego przedsięwzięcia było województwo podlaskie. Także na terenie naszego województwa, w Białymstoku, będzie się mieścić siedziba Fundacji Zielone Płuca Polski, jej powstanie jest planowane na przyszły rok. Wprowadzenie w życie idei Porozumienia Zielone Płuca Polski jest szansą na znaczący rozwój gospodarczo-społeczny naszego regionu. U podstaw idei Zielonych Płuc Polski leży zasada rozwoju zrównoważonego, rozwoju który nie zagraża środowisku naturalnemu, pozwala przyszłym pokoleniom czerpać z zasobów Ziemi tyle samo ile nam się udaje.


Określenie Zielone Płuca Polski powstało określenie w 1983 roku, pięć lat później władze administracyjne i samorządowe regionu północno-wschodniej Polski podpisały porozumienie w sprawie kompleksowej ochrony i racjonalnego kształtowania środowiska na terenie woj. białostockiego, łomżyńskiego, olsztyńskiego, ostrołęckiego i suwalskiego, tworzących region Zielonych Płuc Polski.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę