Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Choinki do wyboru do koloru

Na targowiskach, bazarach i placach można już kupić choinki. Wybór jest bardzo duży, a ceny niemalże takie same jak przed rokiem. Drzewko w zależności od wielkości i rodzaju można kupić za już kilkanaście złotych, ale gdy interesuje nas choinka większa, lub mniej pospolita niż zielony świerk, ewentualnie wraz z całym systemem korzeniowym wówczas musimy wydać więcej - nawet kilkaset złotych. Dla tradycjonalistów jest nawet możliwość samodzielnego wyszukania sobie drzewka w lesie i jego własnoręczne ścięcie.

Oferta samodzielnego ścięcia drzewka w tym roku została zaprezentowana po raz pierwszy. Niestety wiąże się to bardziej z likwidacją szkółki niż świąteczną atrakcja i powrotem do tradycji...
Choinki można ścinać w Piątnicy na plantacji przy ul. Stawiskowskiej 45. Trzymetrowy świerk zielony można sobie ściąć za mniej 100 złotych.
Tradycyjnie największy wybór choinek ma Nadleśnictwo Łomża. Leśnicy przygotowali kilkaset drzewek. Drzewka są sprzedawane w siedzibie Nadleśnictwa przy ul. Nowogrodzkiej w Łomży. Ceny drzewek do domu zaczynają się już od około 20 złotych i wraz ze wzrostem drzewka rosną.
Jak co roku leśnicy przywieźli, zarówno ścięte już drzewka jak i te z zachowanym systemem korzeniowym, po to by później można było je wysadzić np.: w ogrodzie.
Jak co roku choinki z prywatnych plantacji, jak i z importu, można kupić na bazarze przy dworcu PKS. Tu w sobotę rozstawiło się kilka choinkowych stosik. Tradycyjnie też obok “żywych” choinek są także sztuczne.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę