Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 13 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Kasjerki za kratkami

Dwie z czterech kasjerek banku Pekao SA w Łomży, podejrzanych o przywłaszczenie w sumie około dwustu tysięcy złotych, zostały aresztowane na miesiąc - poinformował Tadeusz Marek z Prokuratury Okręgowej w Łomży. Wobec dwóch pozostałych kobiet zastosowano dozór policyjny, zakaz opuszczania kraju i zawieszenie w wykonywaniu zawodu kasjera bankowego.

Marek dodał, że prokuratura ma możliwość zawieszenia osoby podejrzanej w wykonywaniu zawodu, gdy przestępstwo ma związek z wykonywanym zawodem.

Kasjerki zostały zatrzymane w minioną środę. Znały się i działały wspólnie; mają od 37 do 43 lat. Według prokuratury, wiedząc o kontrolach, pożyczały od siebie pieniądze, tak by ukryć debet. Przestępstwo udawało im się ukrywać przez kilka lat.

Ze względu na dobro śledztwa prokuratura nie podaje innych szczegółów sprawy, m.in. treści zeznań złożonych przez podejrzane

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę