Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Znamy najlepszych menedżerów i firmy w regionie

Białostocka firma TAG, zajmująca się obrotem warzywami, zdobyła tytuł Ambasadora Biznesu podczas gali w Hotelu Gołębiewski w Białymstoku. Pokonał Promotech (II miejsce) i łomżyński Fargotex (III miejsce). Tytuł przyznaje kapituła konkursu organizowanego przez Podlaską Fundację Rozwoju Regionalnego.

- Wyniki to swoista niespodzianka – twierdzi szef Fundacji - Andrzej Parafiniuk. – Nie sądzę, by ktokolwiek bliżej znał firmę TAG. To spółka jawna, która zajmuje się obrotem warzywami i owocami. Jest bardzo dużą firmą z siedzibą w Fastach. Ma znakomity wzrost obrotów.

Menedżerem Roku został Witold Karczewski, szef firmy Contractus. Najbardziej innowacyjnym przedsiębiorstwem na Podlasiu uznano firmę Plum z Agnatek, zajmującą się automatyką i sterowaniem. Ten tytuł został przyznany po raz pierwszy.

Ogłoszono także wyniki rankingu "Podlaska Złota Setka" - największych firm z naszego regionu. "Tu zaskoczenia nie było - króluje branża mleczarska" - powiedział dyrektor Agencji Reklamowej "Media Regionalne", Wojciech Jarmołowicz.

Ranking podlaskich firm przygotowano po raz ósmy, a tytuł Ambasadora Biznesu przyznano po raz trzynasty.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę