Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 11 maja 2021 napisz DONOS@

Gołoledź

Kilkadziesiąt kolizji drogowych, cztery osoby ranne - to skutek złych warunków drogowych, panujących od rana w województwie podlaskim - informuje policja. Synoptycy ostrzegają kierowców przed gołoledzią. W nocy w regionie temperatura spadła poniżej zera. Rano zaczęła padać zamarzająca mżawka. Jest bardzo ślisko. Policja apeluje o ostrożność.


Najwięcej wypadków - cztery - miało miejsce na drodze krajowej nr 8, na odcinku Białystok-Augustów. W Zagórzu, w gminie Korycin zderzyły się dwie ciężarówki. Jedna z nich uderzyła w dom stojący tuż przy drodze.

- W wypadku zostały ranne dwie osoby. TIR staranował ganek domu - poinformował rzecznik podlaskiej policji Jacek Dobrzyński.

Kolizję miała jadąca na miejsce tego wypadku karetka. Tuż za Korycinem, w Skindzierzu, w poślizg wpadł TIR, wiozący samochody. Dalej, na tej samej trasie w Grymiaczkach do rowu wpadły trzy ciężarówki.

Na trasie Grajewo - Łomża w okolicach Szczuczyna doszło do karambolu czterech samochodów. Niebezpiecznie było też na trasie Białystok-Wasilków. Dwie osoby zostały ranne w zderzeniu ciężarówki z samochodem osobowym.
210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę