Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Nadal nie wiadomo, czy szkoła podstawowa w Bzurach działa legalnie

Wojewódzki Sąd Administracyjny jeszcze raz powinien przyjrzeć się sprawie szkoły podstawowej w Bzurach - postanowił Naczelny Sąd Administracyjny w Warszawie. Szkoła, decyzją radnych Szczuczyna, została zlikwidowana z końcem ubiegłego roku szkolnego, jednak cały czas odbywają się w niej zajęcia.

Rodzice nadal posyłają dzieci do szkoły, ponieważ decyzję radnych zaskarżyli do sądu, a ten nakazał wstrzymanie likwidacji. Na to postanowienie z kolei zażalenie do NSA złożył burmistrz Szczuczyna. Uważa on, że placówka została zlikwidowana i funkcjonuje nielegalnie, więc dzieci nie realizują obowiązku szkolnego.

W środę (5.10.) Naczelny Sąd Administracyjny uchylił orzeczenie niższej instancji i zalecił jej ponowne rozpatrzenie tej sprawy, na razie trudno więc stwierdzić, czy zajęcia w szkole w Bzurach odbywają się legalnie, czy też nie.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę