Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Wypadkowy czas

Główne zdjęcie
Fot. archiwum

Kobieta i małe półtoraroczne dziecko trafiły na obserwację do szpital po wypadku jaki po godzinie 9.00 wydarzył się na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 63 Łomża – Zambrów z szosą do Mężenia. Zderzyły się tu Daewoo Lanos i VW Passat. Wczoraj po południu w Łomży i regionie doszło do dwóch wypadków drogowych.

Przewiezieni po dzisiejszym porannym wypadku do szpitala 28-letnia kobieta i jej półtoraroczne dziecko nie mieli widocznych obrażeń niemniej obecny na miejscu lekarz pogotowia ratunkowego zdecydował o konieczności przeprowadzenia dokładnych badań i obserwacji.

Mniej szczęścia mieli poszkodowani we wczorajszych wypadkach. 96-letnia kobieta, która przed 13. została potrącona przez dostawce iveco na przejściu dla pieszych w pobliżu skrzyżowania Alei Legionów z ulica Dmowskiego w Łomży, doznała urazu głowy w tym złamania nosa. 
Ogólnych obrażeń ciała doznał natomiast pasażer VW Golfa, na którego tył najechało ciężarowe Volvo. Do tego wypadku doszło o 18.30 w Piątnicy na ul. Stawiskowskiej.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę