Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Prezes Mlekovity Menedżerem Roku

Dariusz Sapiński z Wysokiego Mazowieckiego został Menedżerem Roku w konkursie redakcji "Rynków Zagranicznych"- pisma Krajowej Izby Gospodarczej. Prezes "Mlekovity" został wyróżniony za osiągnięcia w tworzeniu nowoczesnego przedsiębiorstwa na światowym poziomie. Podczas dwudziestu lat, kiedy Dariusz Sapiński kieuje zarządem spółdzielni z Wysokiego zmieniła sie ona z jednego z wielu zakładów mleczarskich w nowoczesny holding skupiający 11 zakładów w całej Polsce.


Z ubiegłorocznym skupem 530 mln litrów mleka "Mlekovita" uplasowała się na drugim miejscu w Polsce, zas w eksporcie swoich produktów spółdzielnia jest niekwestionowanym liderem. Marka "Mlekovita" została uznana za najdroższą markę na Podlasiu.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę