Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

400 porcji marihuany miało trafić na rynek -sprzedaż udaremnili policjanci z Wysokiego Mazowieckiego

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Policji w Wysokiem Mazowieckiem podczas rutynowej kontroli samochodu osobowego, znaleźli w nim prawie 400 porcji amfetaminy - poinformował oficer prasowy Komendy Sławomir Murawski. Autem jechali dwaj nastolatkowie: 17- letni mieszkaniec Wysokiego Mazowieckiego i 19-latek z gminy Kobylin Borzymy. Pierwszy z nich był już w tym roku skierowany pod kuratelę sądową za rozprowadzanie środków odurzających. Obaj zatrzymani oczekują na decyzję sądu, w sprawie ich ewentualnego aresztowania. Wniosek o tymczasowy areszt złożyła policja.

W rejonie Wysokiego Mazowieckiego przestępstwa o podłożu narkotykowym spotyka się bowiem coraz częściej. Przypomnijmy, że obecnie przed Sądem Okręgowytm w Łomży toczy się sprawa przeciwko 15 młodym mieszkańcom tego miasta i okolic podejrzanych o sprzedaż narkotyków, także nieletnim.
210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę