Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Neurochirurdzy z Warszawy zastanawiają się, czy nie przerwać współpracy z łomżyńskich szpitalem

Kilkaset tysięcy złotych - na tyle wycenili swoje wierzytelności wobec łomżyńskiego szpitala neurochirurdzy z Warszawy. Prof. Jan Podgórski i dr Sławomir Skrzyński z Centralnego Szpitala Klinicznego Wojskowej Akademii Medycznej od 2009 roku co dwa tygodnie wykonują skomplikowane operacje neurochirurgiczne w placówce w Łomży.

Pomogli w ten sposób już kilkuset pacjentom, a szpital rocznie wypracowuje dzięki nim ok. 6-8 mln zł - ocenia dr Skrzyński.

Jednak szpital z lekarzami nie rozlicza się rzetelnie i dług urósł już do tego stopnia, że neurochirurdzy rozważają, czy po wakacyjnej przerwie wracać do wykonywania operacji w Łomży.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę