Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Mordercy aresztowani

Główne zdjęcie
Okolice Lasu Jednaczewskiego. Miejsce gdzie mordercy zakopali ciało ofiary

Sąd w Łomży aresztował na czas od jednego do trzech miesięcy trzech mieszkańców miasta podejrzanych o udział w porwaniu i zabójstwie 40-letniego mężczyzny, za którego próbowali potem wymusić okup. O ewentualnym areszcie czwartego podejrzanego sąd zdecyduje w sobotę.

Dwie inne osoby, także zatrzymane w związku ze sprawą, są pod dozorem policyjnym. Zarzuca się im sprzedaż na części samochodu porwanego mężczyzny - poinformował oficer prasowy łomżyńskiej policji Krzysztof Leończak. Nie wykluczył dalszych zatrzymań.

Czterech głównych podejrzanych zatrzymano we wtorek wieczorem przy próbie wymuszenia okupu od rodziny zmarłego, mieszkańca gminy Szczuczyn. Odnaleziono też zwłoki mężczyzny, który zaginął pod koniec września. Ciało było zakopane na obrzeżach Łomży.

Mężczyzna zginął od ciosów nożem. Według nieoficjalnych informacji ze źródeł zbliżonych do śledztwa, na razie przyjmuje się motyw rabunkowy działania sprawców. Sprawcy mieli żądać od rodziny porwanego 20 tys. euro okupu.

Zamordowany nie uchodził za bardzo majętnego. Jak podaje policja, od czasu do czasu pracował za granicą.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę