Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Łomżyńska policja odsłania ponure okoliczności morderstwa

Wszystko wskazuje na to, że mieszkaniec podszczuczyńskiej wsi, którego zwłoki znaleziono we wtorek w Lesie Jednaczewskim koło Łomży został zamordowany przez dwóch a nie czterech - jak wcześniej sądzono - mężczyzn. Obaj już wcześniej byli notowani w policyjnych kronikach. Dotychczas sąd aresztował w tej sprawie trzech mężczyzn, w tym jeden odpowiadać będzie za paserstwo. Wiadomo, że jednym z motywów zbrodni był rabunek. Nie wyklucza się wątku seksualnego. Mieszkaniec gminy Szczuczyn zaginął 24 września. Wcześniej znany był z dość częstych wyjazdów do pracy za granicę, ale za majętnego raczej nie uchodził.


We wtorek policja odebrała informację, że czterech mieszkańców Łomży domaga sie okupu za odwiezienie 40-latka do domu. Podczas próby przejęcia okupu zostali oni zatrzymani. Zaraz potem na rogatkach Łomży znaleziono zakopane zwłoki mężyzczny, który najprawdopodobniej nie żył juz od kilku tygodni.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę