Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 lutego 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Trzynastolatek spod Kolna znaleziony.

Znalazł sie 13-letni chłopiec z okolic Kolna. Od wczoraj szukali go policjanci, strażacy i mieszkańcy wsi - w sumie około 200 osób. Znaleźli go strażacy w lasach w okolicach Małego Płocka. Był wycieńczony, zmarznięty i wygłodzony, ale jego ogólny stan określono jako niezły. Chłopak nie wrócił do domu ze szkoły.

Jak się dowiedzieliśmy, wczoraj w szkole nauczycielka znalazła w plecaku chłopca alkohol , i kazała mu sie zgłosić w tej sprawie do dyrektora szkoły. Byc może chłopak bał się powrotu do domu i rekacji rodziców.
240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę