Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Wypadł z łódki. Ciała nie znaleziono.

Główne zdjęcie
Fot. archiwum

Po ponad siedmiu godzinach przerwano poszukiwania wędkarza, który w niedzielę rano wypadł z łódki. Do wypadku doszło na Narwi w okolicach wsi Łęg pod Wizną. Na łódce było dwóch wędkarzy. Jednego z nich z rzeki wyciągnęli inni wędkarze.

Zgłoszenie o wypadku na rzece do łomżyńskich strażaków dotarło o  godz. 7,42 w niedzielę. Natychmiast na miejsce została wysłana ekipa ratunkowa. Płetwonurkowie straży pożarnej przez ponad siedem godzin przeszukiwali rzekę. Jak informuje dyżurny sprawdzono ok. 4 km nurtu Narwi, ale wędkarza nie znaleziono. Około godz. 15.30 poszukiwania przerwano.

Przypomnijmy zaginiony to 38-letni mężczyzna. W niedzielę rano wybrał się na ryby wraz ze swoim kolegą. Łódką wypłynęli na Narew w okolicach wsi Kolonia Wizna. W pewnym, z na razie nieznany przyczyn, łódka się wywróciła. Na  pomoc ruszyli im wędkarze, którzy widzieli to zdarzenie. Jednego z mężczyzn udało im się wyciągnąć z wody. Drugi zatonął.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę