Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 06 maja 2021 napisz DONOS@

Zniknęło ponad 50 słupów telegraficznych

52 drewniane słupy z nieużytkowanej już linii telegraficznej skradziono koło miejscowości Wygoda i Milewo w powiecie łomżyńskim poinformowała w środę policja. Słupy, każdy o wysokości 6-7 metrów, zostały skradzione w okresie od września do początku grudnia. Złodzieje odkręcili je z betonowych podstaw i zabrali razem z metalowym osprzętem i kablami.

To w sumie około kilometra linii telegraficznej, która od dawna nie była używana. Straty materialne oszacowane zostały na 37 tys. zł.
Słupy były wykonane z impregnowanego drewna. Według policji, mogą zostać wykorzystane jako materiał budowlany lub do wykonania ogrodzenia. Niewykluczone, że złodzieje przeznaczą je po prostu na opał.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę