Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@

Połów pod Wizną

Piękna, nastrojowa fotografia. Idealna zachęta dla niezdecydowanych, którzy zastanawiają się , jak upolować ten jeden, właściwy moment, którego oglądanie nigdy nie nudzi. Owszem, trzeba mieć szczęście, ale warto szczęściu pomóc: zadbać o dobre rzemiosło (co jest podstawą powodzenia), odpowiedni punkt widzenia (podchodząc stale kontrolować „zgranie” głównego tematu z tłem), być czujnym (przewidywać, co się może zdarzyć) itd. Nagrodą za ten trud będzie satysfakcja, że trofeum jest unikalne: zatrzymanie w czasie wyjątkowej  i ulotnej chwili. To rewelacyjna kwintesencja całej wyprawy - dobry połów (z obu stron obiektywu). Teraz chwila przerwy na posiłek i rozprostowanie kości (kogo najbardziej energia roznosi - kto pierwszy leci zbadać teren ?) Najlepszy moment !


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę