Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Więżniowie uczą się zawodu

Kilkudziesięciu osadzonych w zakładzie karnym w Grądach Woniecko zdobyło zawód podczas odbywania kary pozbawienia wolności. Po grupach kucharzy i budowlańców dziś kolejna grupa więźniów zyskała kwalifikacje do wykonywania zawodu fryzjera. Kursy zawodowe w zakładzie w Grądach prowadzą Stowarzyszenia - wcześniej "Edukator", ostatnio - Wspierania Edukacji i Rynku Pracy. Podczas kilkudziesięciogodzinnych szkoleń więźniowie zdobywają wiedzę teoretyczną, całość kursu uzupełniają praktyki gotując dla współosadzonych i strzygąc ich oraz remontując komunalne obiekty.


Szczególnie dużym zainteresowaniem okolicznych samorządów cieszą się budowlańcy - dlatego jeszcze w tym tygodniu rozpocznie się kolejny kurs zawodowy kszrtałacący w tym zawodzie - poinformował koordynator oddziału penitencjarnego Krzysztof Milewski.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę