Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 14 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Kolejna rodzina repatriantów osiedli się na Podlasiu

Czteroosobowa rodzina Wiśniewskich przyjeżdża dziś z Uzbekistanu, aby osiedlić się w Wysokiem Mazowieckiem. Posiadający polskie obywatelstwo 46-letni Siergiej i jego żona Marina zamieszkają w 72-metrowym mieszkaniu przygotowanym i wyposażonym dla nich przez władze miasta. Dwoje ich dzieci przebywa już w Polsce na studiach - syn w Warszawie, córka w Rzeszowie. Dziś razem z burmistrzem Wysokiego i przewodniczącym rady miejskiej przywitaja swoich rodziców na Okęciu. Poza mieszkaniem, Siergiej Wiśniewski, otrzymał także propozycje zatrudnienia w jednej z komunalnych firm.


Decyzje o zaproszeniu do osiedlenia się w mieście polskiej rodziny wysiedlonej na Wschód, samorząd Wysokiego Mazowieckiego podjął już ponad rok temu, termin jej przyjazdu uzalezniony był jednak od terminu oddania do użytku nowego bloku mieszkalnego, w którym od razy zaplanowano dla niej jedno mieszkanie. Wiśniewscy to już siódma rodzina polskich repatriantów, która zamieszka w powiecie wysokomazowieckim.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę