Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Piski i ścisk czyli Stokrotka wzięta

Tysiące ludzi szturmowało o 10 rano wejście do Galerii Stokrotka. Kolejka przed sklepem ustawiała się już przed 7 rano. To pierwszy supermarket w Łomży. Dwa stojące tuż obok siebie budynki przy skrzyżowaniu Alei Piłsudskiego i ul. Zawadzkiej mają łączną powierzchnię około 4 tys. mkw. W jednym z nich jest supermarket spożywczy Stokrotka w drugim Galeria – czyli Rossman, Mars (RTV i AGD), a także kilkanaście pomniejszych stoisk przede wszystkim łomżyńskich handlowców.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę