Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@

W poniedziałek umowa o przejęciu PKS-ów... także z Łomży i Zambrowa

Główne zdjęcie
Fot. archiwum

W poniedziałek 4 lipca zostaną podpisane w Warszawie umowy z ministrem skarbu państwa o nieodpłatnym przeniesieniu na rzecz samorządu województwa praw z akcji pięciu spółek PKS: w Białymstoku, Łomży, Suwałkach, Siemiatyczach i Zambrowie.

Wolę przejęcia PKS-ów w zeszłym roku wyraziła większość radnych sejmiku. W imieniu władz województwa odpowiednie umowy z ministrem podpiszą wicemarszałek Walenty Korycki i członek Zarządu Cezary Cieślukowski, którzy  - jak podaje Jan Kwasowski, rzecznik prasowy marszałka województwa - uzyskali dziś upoważnienie Zarządu Województwa  do składania oświadczeń woli w tej sprawie.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę