Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Ligawki i trombity zabrzmią w Ciechanowcu

Ponad setka uczestników oczekiwana jest na 24. Konkursie Gry na Instrumentach Pasterskich "Ligawki 2004", który rozpocznie się dziś o godz.15 w ciechanowieckim Muzeum Rolnictwa. Dziś, w pierwszym dniu festiwalu, zaprezentują się muzycy w kategorii "Inne instrumenty pasterskie", zaś wieczorem wystąpi huculski zespół z Czerniowców oraz Dyjuta z Wilna. Zasadnicza cześć konkursu zostanie rozegrana w niedzielę.

Poza podlasianami, kurpiami i mazowszanami wezmą w niej udział także górale z ligawkami i kaszubi z bazunami. W tym roku swój przyjazd zapowiedzieli także uczestnicy z ukraińskiej Huculszczyzny, ze Słowacji, Niemiec a nawet Australii.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę