Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Animals 2004

Rada Osiedla Nr 12 i Administracja Osiedla Nr 3 Łomżyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej zapraszają wszystkie dzieci z Łomży i okolic do wzięcia udziału w konkursie „Animals 2004”. Przedmiotem konkursu jest zbudowanie: funkcjonalnej budki lęgowej dla ptaków i nietoperzy, karmnika lub poidełka dla ptaków.

Co roku w okresie zimowym wiele gatunków ptaków odlatuje do ciepłych krajów. Wiele też zostaje w naszym środowisku. Kiedy jest zimno, śnieg leży na ziemi, gleba i rośliny są zmarznięte, ptaki nie mogą znaleźć pokarmu. W takich wypadkach to ludzie powinni zatroszczyć się o wygłodniałe ptactwo. Człowiek, zakładając różnego rodzaju karmniki, pomaga ptakom przetrwać tę najtrudniejszą porę roku. Dzięki naszej pomocy wiele gatunków ptaków, zarówno pospolitych jak i chronionych, przeżyje. Pomóżmy więc im przetrwać ten najtrudniejszy dla nich okres i zorganizujmy dokarmianie ptaków w okresie zimowym.
Właśnie popularyzacja tematyki znaczenia i zwyczajów ptaków w środowisku człowieka jest myślą przewodnią konkursu "Animals 2004".

Tegoroczna edycja konkursu wzbogacona została o wykonanie przez uczestników budki lęgowej dla nietoperzy, których wykonawcy będą w sposób szczególny premiowani podczas wyłaniania zwycięzców.

Prace przyjmowane są w biurze Administracji Osiedla Nr 3 ŁSM ul. Konstytucji 3 Maja 2 tel. 215-26-37 (osoby odpowiedzialne: Krzysztof Cieśliński, Piotr Pawłowski) w terminie do 15 stycznia 2005 r.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę