Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Morderstwo(?) przy Piłsudskiego

Główne zdjęcie
Fot. archiwum

Dziś (w środę) przed południem w jednym z pustostanów przy ulic Piłsudskiego w Łomży znaleziono zwłoki mężczyzny. Jak potwierdza asp. Justyna Aćman z zespołu prasowego KWP w Białymstoku mężczyzna miał ranę kłutą klatki piersiowej.

Zgłoszenie o znalezieniu ciała w jednym z pustych budynków w okolicach torowiska przy Alei Piłsudskiego dyżurny policji odebrał ok. godz. 11. Policja ujawniała, że mężczyzna miał 50 lat. Według naszych informacji pracował w pobliskim zakładzie. Na razie okoliczności jego śmierci nie są znane. Śledztwo prowadzone jest pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Łomży.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę