Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Czerniawski: jestem zaszczycony, że mecenas zechciał pracować na rzecz naszego miasta...

Główne zdjęcie
Mieczysław Czerniawski, Prezydent Łomży

Przyznaję, że jako przewodniczący sejmowej Komisji Finansów Publicznych poznałem osobiście pana mec. Krzysztofa Czeszejko – Sochackiego. Jest dla mnie ogromnym zaszczytem, że zechciał on podjąć współpracę dla dobra Łomży.

Wynajęcie kancelarii prawniczej do obsługi skomplikowanych prawnie spraw miejskich po cenach rynkowych pochłonęłoby gigantyczne pieniądze. Kwotę za jaką Kancelaria Czeszejko – Sochacki zgodziła się z miastem współpracować (3000 zł netto miesięcznie) uważam za bardzo korzystną, zwłaszcza że Kancelaria nie otrzymuje zwrotu kosztów podróży między Warszawą i Łomżą.
Jako Prezydent Łomży jestem zaszczycony, że pan mec. Krzysztof Czeszejko – Sochacki zechciał pracować na rzecz naszego miasta i jest do dyspozycji Prezydenta i Rady Miejskiej.

Mieczysław Czerniawski
Prezydent Miasta Łomży

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę