Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Kolejni przyjaciele Europa Donna

Jerzy Brzeziński, dr Tadeusz Oleszczuk, Bernard Szymański, Mirosław Kucisz i Sławomir Klimczuk – to kolejny uhonorowani Przyjaciele Europa Donna. Tytuł nadał im Ruch kobiet do walki z rakiem piersi Europa Donna w Łomży. Uroczystość wręczenia pamiątkowych dyplomów odbyła się w środowy wieczór w siedzibie Teatru lalki i aktora w Łomży.

Jak podkreśla prezes stowarzyszenia Alicja Gołaszewska, tytuł nadawany jest osobom, które w sposób szczególny pomogły Ruchowi.
Nim wręczono tytuły przyjaciela, obecni na spotkaniu sympatycy i członkowie ruchu Kobiet do walki z rakiem piersi obejrzeli monodramat pt. „Lewa, wspomnienie prawej” na podstawie książki Krystyny Kofty. To swoisty dziennik z czasów choroby autorki. Jak sama podkreśla jego pisanie było obok chemoterapii lekarstwem na chorobę.
W role Krystyny Kofty wcieliła się toruńska aktorka Teresa Stępień-Nowicka.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę