Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 maja 2021 napisz DONOS@

Radość o poranku

Montaż w kwadracie to wspaniała możliwość narracji - np. o przebudzeniu wesołego rozrabiaki. Analogowe aparaty średniego formatu 6 x 6 cm miały specyficznych zwolenników, tworzących kluby „Zawsze kwadrat”. Emocje trudno osiągalne w epoce cyfrowej gdzie zwykle człowiek idzie po najmniejszej linii oporu, czyli wg opcji w popularnych aparatach. Pewnie kiedyś konstruktorzy przypomną sobie o innym kadrowaniu i ułatwią tworzenie kompozycji (także w różnych połączeniach) w formacie quadro. Na razie jeszcze przygoda z kwadratem jest możliwa z coraz tańszym, analogowym sprzętem: który wymusza oszczędność materiału, wpływa na staranniejsze przygotowanie do zdjęć, uczy szacunku i pokory - a efekty są z wyższej półki i bardziej wytrzymają próbę czasu. Wyrobienie pożytecznych nawyków z analogu przydaje się przy cyfrze.

Bolesław Deptuła
pt, 10 czerwca 2011 21:43
Data ostatniej edycji: wt, 14 czerwca 2011 17:18:02

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę