Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Jest porozumienie w sprawie łomżyńskiego PEPEES

Nie bez problemów, ale udało się dojść do porozumienia akcjonariuszom łomżyńskiego PEPEES. Podczas Walnego Zgromadzenia zgodzili się oni na podwyższenie kapitału spółki o 25 milionów złotych.

Tym razem podczas zebrania było znacznie spokojniej niż 2 tygodnie temu. Obyło się bez obecnej wtedy policji, ale i tym razem nie brakowało emocji. Część akcjonariuszy chciała kolejnego odłożenia zgromadzenia - tym razem do 9 czerwca. Wniosek nie znalazł jednak poparcia większości. Akcjonariusze zgodzili się za to na podniesienie kapitału spółki o 25 milionów złotych, ale z wyłączeniem prawa poboru. Jak informuje "Parkiet", zarząd PEPEES ma prawo zaoferować Domowi Maklerskiemu Rubicon Partners certyfikaty subskrypcyjne zamienne na akcje. Ten nie będzie mógł jednak nimi swobodnie dysponować. Może je sprzedać tylko tzw. dużym inwestorom strategicznym. Najlepiej takiej firmie, która jest związana z branżą, w której działa PEPEES. Gwarantowałoby to długotrwałe wspieranie spółki, ponieważ bez inwestycji nie będzie się ona mogła rozwijać. Przy wyborze domu maklerskiego doszło do kolejnego sporu. Inwestorzy, którzy są w konflikcie z zarządem, nie zgadzali się z tą decyzją. Już zapowiedzieli jej zaskarżenie.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę